Atletski uspjesi
Autor: Administrator , 3. 5. 2017.

Na Županijskom natjecanju iz atletike naši su učenici osvojili drugo mjesto u ekipnom poretku srednjih škola u konkurenciji deset ekipa. Na natjecanju, koje se održalo 2. svibnja na atletskom stadionu Sportskog parka Mladost u Zagrebu, ostvareni su i jako dobri pojedinačni rezultati

Antonio Jagodić, 3. f – 1. mjesto u bacanju kugle
Bruno Kovačko, 4. g – 2. mjesto u utrci na 100 metara
Stjepan Razum, 3. f – 3. mjesto u utrci na 400 metara

U ekipi Strukovne bili su još i Filip Greblički (800 m), Hrvoje Stupar (1500 m), Luka Grgić Antolov (skok u dalj) i Lovro Noršić (skok u vis). Osim u navedenih sedam disciplina, natjecanje se održalo i u štafeti koju su činili L. Noršić, L. Grgić Antolov, B. Kovačko i S. Razum.

Čestitamo našim učenicima i njihovoj voditeljici, profesorici Diani Trčak Regović, na ostvarenim rezultatima!