Znanstvena podmornica prva na FER-u
Autor: Administrator , 2. 5. 2017.

Josip Oroz, Lovro Stipanović i Martin Sokolović osvojili su prvo mjesto na Državnoj smotri radova iz elektrotehnike i računalstva! Njihova Znanstvena podmornica, koju razvijaju pod mentorstvom nastavnika Ivana Vlainića, pobijedila je u teškoj konkurenciji od 63 učenička rada.

Državna smotra radova iz elektrotehnike i računalstva održala se na Fakultetu elektronike i računalstva 26. travnja, a organizira je Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih.

Čestitamo našim učenicima i nastavniku i želimo mnogo uspjeha na budućim postajama podmornice – slijedi Izložba inovacija u Ivanić-Gradu, a zatim i inozemstvo.