Obavijest o nabavi besplatnih udžbenika
Autor: Administrator , 7. 6. 2016.

OBAVIJEST O BESPLATNIM UDŽBENICIMA
ZA UČENIKE S PODRUČJA GRADA ZAGREBA

Učenici s područja Grada Zagreba moraju vratiti udžbenike u školsku knjižnicu najkasnije do zadnjeg dana nastave, 10. 6. 2016. Kod povrata će dobiti ovjereni popis udžbenika za sljedeću školsku godinu.

Sve obavijesti kao i obrazac za zahtjev učenici i roditelji mogu pronaći na stranici www.zagreb.hr. Zahtjev i ovjereni popis udžbenika  treba predati osobno ili putem pošte u Gradski ured za obrazovanje, kulturu i sport, Zagreb, Ilica 25.

Zahtjevi zaprimljeni do 24. 6. 2016. bit će uključeni u 1. krug isporuke, a učenicima koji će predati zahtjev od 24. 6. do 6. 9. 2016. udžbenici će biti isporučeni u 2. krugu.

OBRAZAC ZA BESPLATNE UDŽBENIKE 2016. -2017.